CKD Mühendislik

CKD Mühendislik İnş. Elk. Enerji Ürt. Taah. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. Gelişen teknolojik ihtiyaçların, profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde karşılanması amacı ile hizmet vermektedir. Kesintisiz Güç Kaynakları Tıbbi Güç Sistemleri (IT Pano) , Enerji Yönetimi, Sayaç Otomasyonu, AG Güç Kalitesi Çözümleri, OG Güç Kalitesi Çözümleri, OG Dağıtım Ürünleri, OG Dağıtım Çözümleri, CER Gücü Elektrik Dağıtımı, ,Elektrik Taahhüt, Veri Merkezi Çözümleri, Endüstriyel Otomasyon, Bina Otomasyon, Network Çözümleri, SCADA/DMS Çözümleri alanlarında faaliyet göstermektedir.
Sağladığı tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinen CKD Mühendislik ’in en önemli misyonu; zamandan tasarruf ettirerek iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.
Dünyanın önde gelen markaları ile birlikte gerçekleştirdiği projeler ile farkındalık yaratmaktadır.
CKD Mühendislik, her geçen gün gelişen teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile sunmaktadır. CKD Mühendislik‘in sunduğu maliyet avantajının sırrı organizasyon ve iş süreçlerini yalın olarak yeniden düzenleyerek, müşterilerine olabildiğince az katmanla ve doğrudan erişmesi ve bu yolla gereksiz tüm maliyetleri ortadan kaldırmasından kaynaklanmaktadır.
CKD Mühendislik ‘in, sunduğu tüm çözümler için; danışmanlık, projelendirme, kontrolörlük, devreye alma, süpervizörlük, proje yönetimi, kurulum, bakım-onarım-destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
Dünyadaki en yeni teknolojileri izleyip müşterilerinin beklentilerini tespit ederek sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve hizmetleri ile müşterilerine özel çözümler üreten CKD Mühendislik LTD.ŞTİ., müşterilerine değer katan iş ortaklığı sunmaktadır.

Vizyon

Sağladığımız tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak hızlı ve kaliteli çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktır.

Misyon

Kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek iş hayatında verimliliği arttıran uçtan uca tümleşik teknolojik çözümler sunmaktır.